پروژه سئو فروشگاه آنلاین تهراج

وب سایت تهراج

سئو وب سایت تهراج

تیم آکادمی پرتاب سئو وب سایت تهراج رو زمانی استارت زد که این وب سایت روزی 30 تاکاربر بطوری از سرار وب داشت. وب سایت تهراج با تکنلوژی قدیمی asp.net web form  طراحی شده بود و تیم برنامه نمویسی نیز قصد آپ دیت به تکنلوژی های جدیتری نیزنداشت. همچنین سرماه اولیه برای شروع یک پروژه بزرگ نیز به خاطر تازه کار بودن در دست نداشتند.

بنابر این استراتژی در نظر گرفته شده برای سئو این پروزه با بیزینس تهراج باید کامل هم راستا می بود. تولید محتوا و ثبت برنامه ریزی شده محصولات با تحقیق بازار توسط تیم پرتاب و همچنین تحقیق کلمات کلیدی بسیار دقیق منجر به ثبت محصولاتی شدند که از همه لحاظ باعث ایجاد ترافیک و فروش در تهراج شد. 

پس از بار گزاری محصولات و تهیه محصولات توسط تیم تهراج ، زمان آن رسیده بود که محتوای صفحه محصولات بروزسانی شوند و عملیات سئو محتوای آنها بروز رسانی شود که مدت براگزاری محصولات متخصصین سئو پرتاب این روند را همزمان انجام می دادند. 

همچنین انتخاب صفحه دسته بندی مناسب و سئو آن صفحه در عبارتی مثل “گوشی دکمه ای ” باعث ظهور سریع وب سایت تهراج در نتاجج سرج در لینک های اول شد. 

توضیحات قرار داد سئو تهراج

مدت انجام سئو وب سایت تهراج حدود 2 سال بود . اما بودجه بسیار بسیار محدود و در برخی ماه ها صفر بود . اما تیم پرتاب در کنار تیم تهراج حضور داشت .

برنامه ریزی سئو

یادمان باشد که استراتژی سئو زمانی موفق خواهد شد که با برنامه ریزی دقیق توسط تمامی تیم ها و افزار اجرا شود . از بودجه بندی تا تولید محتوا.

برنامه آموزشی

آموزش کارکنان کارفرما از موارد مهم و مد نظر در آکادمی پرتاب نیز می باشد و در حین اجرای پروژه در صورت تایید کارفرما انجام خواهد شد این آموزش .

پایان تلخ

بعد از اتمام و تحویل کامل پروژه وب سایت تهراج روند صعودی رو شاهد بود ، اما متاسفانه عدم توجه به اخطار های سرچ کنسول و استفاده از یک cdn ایرانی بدون مشاوره از تیم پرتاب باعث شد تا در انتهای سال 1399 وب سایت تهراج بطور کامل از نتایج سرچ حذف شود و با برندی دیگری ادامه کار دهد

در خواست انجام پروژه سئو

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از تیم پرتال دریافت کنید.

تصویر سرچ کنسول در دوره اول شامل تولید محتوا و سئو داخلی

گزارش سرچ کنسول در دوره دوم ، پیاده سازی سئو خارجی

اشتراک گذاری این پروژه: