پروژه سئو مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر

لوگو شرکت آریا هنر پیشرو

پروژه سئو شرکت چاپ و بسته بندی آریا هنر پیشرو

مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر با تمرکز بر بسته بندی فعالیت خود را در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد که از نمونه های درخشان این شرکت میتوان به جعبه های شرکت KWC، کیمبال، شکلی، دستمال کاغذی شکوه و نرمه و… دیگر شرکت های بزرگ اشاره کرد که در شهریور 1399، پروژه سئو سایت خود را آکادمی دیجیتال مارکتینگ پرتاب سپرد.

شروع کار پروژه

توجه! این پروژه در اردی‌بهشت ماه 1400 تحویل داده شده و تصاویر مربوط به جایگاه کلمات قرارداد ضمن تولید محتوا در سایت پرتاب مربوط به شهریور 1400 می باشد.

شرایط قرار داد

در واقع این پروژه در شهریور 1399 قرارداد مابین آکادمی دیجیتال مارکتینگ پرتاب و شرکت چاپ و بسته بندی آریا هنر برای مدت 8 ماه با 30 کلمه امضاء شد، که قرار بود 30% از این 30 کلمه حداقل در صفحه اول باشند که 50% از کلمات در صفحه اول و مابقی صفحات 1 - 3 گوگل، در اردی بهشت ماه 1400، از روزی صفر کلیک به روزی 200 کلیک تحویل داده شد.

کلمات قرارداد

با توجه به اسلایدر کناری و با توجه به فعالیت اصلی شرکت آریا هنر، کلماتی نظیر: کارتن سازی، جعبه سازی، کارتن بسته بندی، ساخت جعبه کادو، دستمال کاغذی سفارشی، دستمال کاغذی اختصاصی و... از نمونه کلمات قرارداد با این مجموعه بود.

جعبه کارتنی، صفحه 1 لینک 5
کارتن سازی، صفحه 1 لینک9
شرکت بسته بندی، صفحه 1 لینک 3
چاپ دستمال کاغذی، صفحه 1 لینک 1
چاپ و بسته بندی، صفحه 1 لینک 4
دستمال کاغذی تبلیغاتی، صفحه 1 لینک 1
لیتوگرافی، صفحه 1 لینک 4
Previous slide
Next slide

نمودار سرچ کنسول شرکت آریا هنر پیشرو

منحنی سرچ کنسول آریا هنر
همین حالا شروع کنید!

اگر هنوز در انتخاب آکادمی پرتاب بعنوان مجری سئو سایت خود شک دارید، کافی‌ست به روی دکمه زیر کلیک کرده و از مرحله به مرحله فرایند و هزینه سئو سایت مطلع شوید.

درخواست سئو سایت

اشتراک گذاری این پروژه: